O firmieJesteśmy firmą z dużym doświadczeniem obejmującym wszelkie działania związane z wierceniem studni. Powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie, bezpiecznie i z użyciem wysokiej jakości sprzętu.

Na teren, w którym dokonujemy wiercenia, nie wprowadzamy żadnych samochodów ani jakichkolwiek sprzętów ciężkich, które mogłyby naruszyć teren wokół odwiertu. Dbamy zarówno o zieleń jak i całą architekturę, która zlokalizowana jest w miejscu wykonywania odwiertów. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom oraz zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, gwarantujemy należyte wykonanie powierzonego nam zadania.

Nie mamy również problemu z dotarciem nawet do trudno dostępnych miejsc. Zdobywając nieustannie doświadczenie, udoskonalamy nasze działania aby zadowolić każdego klienta i zyskać jego zaufanie.

Prawidłowo i profesjonalnie przeprowadzone działania z zakresu odwiertów studni są dla nas priorytetem i motywują do wydajniejszej pracy. Stawiamy na jakość, terminowość i zadowolenie obecnych jak i przyszłych klientów.

Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów z województwa mazowieckiego, w szczególności z miast: Warszawa, Otwock, Wiązowna, Pruszków, Piaseczno.